banner

HAKKIMIZDA

what-we-do
UZMAN EĞİTİM KADROSU

ÖZEL ÇORLU ÖĞRETİM KURSU

Kurumumuz, Tekirdağ ili genelinde Milli Eğitim Bakanlığı'nca onaylı ilk Özel Öğretim Kursu olma özelliğiyle 2015 yılında eğitim-öğretim hizmetine başlamıştır. Faaliyet alanımızı geliştirmek amacıyla ikinci şubemiz olan "ÖZEL ÇORLU FEN ÖZEL ÖĞRETİM KURSU"nu 2017 yılında değerli öğrenci ve velilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Özel Çorlu Öğretim Kursu olarak, aynı vizyona kendilerini adayan insanlardan oluşan eğitim kadromuz ile değerli öğrencilerimiz için her zaman "EN İYİ" yi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda öğrenci odaklı olarak yürüttüğümüz çalışmalarda amacımız; öğrencilerimizin akademik anlamda başarılı olmalarının yanı sıra yaşamlarında da mutlu, dürüst, saygılı, kendine güvenen, yeniliklere açık, çağdaş bireyler olarak toplumda kendilerine bir yer bulabilmelerine katkıda bulunmaktır.

İLKELERİMİZ

  • Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Eğitimde feda edilecek tek bir fert yoktur" sözü en değerli ilkemizdir. Kurumumuzun en değerli sermayesi; öğrencilerimizi eşsiz ve değerli kabul etmemizdir.
  • Başarımızı, gerçekçi ve rasyonel olmaya borçluyuz.
  • Sürekli büyümeye, gelişmeye odaklı kurumsal yapımız ve çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde emin adımlarla ilerliyoruz.
  • İşimize tutkuyla bağlıyız. Tüm gücümüzü, eğitimimizi kusursuzlaştırmak için harcıyoruz.
  • Ekip olarak, öğrencilerimiz olmak istedikleri noktaya yürürken, sabırla ve onların heyecanını paylaşarak yol arkadaşlığı etmek en değerli motivasyonumuz.
  • İnsana ve doğaya saygı duyuyoruz.

VİZYONUMUZ

Bölgemizde önümüzdeki 5 yılda ilk sırada tercih edilen eğitim-öğretim kurumu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Nitelikli akademik eğitim almak ve özenli bir sınava hazırlık süreci geçirmek her öğrencinin hakkıdır. Özel Çorlu Öğretim ve Özel Çorlu Fen Öğretim Kursu ailesi olarak sabırla ve heyecanla bunun için çalışıyoruz.